Apie musSKILLS ACADEMY – inovatyvių ir tarptautinės patirties sukaupusių krepšinio trenerių projektas, skirtas padėti jauniesiems krepšininkams gerinti savo individualų meistriškumą, siekti nuolatinio tobulėjimo.

2018 m. vasarą startavęs SKILLS ACADEMY projektas vilniečiams pasiūlė iki tol retai Lietuvoje pasitaikiusią  galimybę – darbą su su NBA klubuose naudojama kamuoliu šaudykle.

Bėgant laikui SKILLS ACADEMY plėtė savo veiklą ir pasiūlė ne tik metimą lavinančias treniruotes, bet ir visapusišką individualių įgūdžių ugdymo programą.

Šiandien SKILLS ACADEMY treniruotėse savo individualų meistriškumą tobulina Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) čempionai ir prizininkai, Lietuvos jaunimo rinktinių nariai bei visi, kurie siekia tokiais tapti.

SKILLS ACADEMY misija – ugdyti individualiai stiprius Lietuvos krepšininkus, prisidėti prie jų fizinio ir psichologinio pasiruošimo. 

SKILS ACADEMY vizija – individualiai pajėgi Lietuvos nacionalinė rinktinė, nuolat kovojanti dėl aukščiausių vietų Europos ir Pasaulio čempionatuose bei Olimpinėse žaidynėse.