Paslaugos ir kainos

 SKILLS ACADEMY siūlo įvairius treniruočių paketus, atsižvelgiant į esamą krepšininko pajėgumą, tikslus ir galimybes.REGISTRACIJA IR DAUGIAU INFORMACIJOS 

 

***

Individualios treniruotės 5 žmonių grupėje: grupėje savo įgūdžius tobulina panašaus pajėgumo krepšininkai, su jais dirba pagrindinis treneris ir treneris–asistentas. Treniruotės trukmė – 60 min. Treniruotės kaina žmogui – 17 Eur.

 ***

Individuali treniruotė su asmeniniu treneriu: krepšininkas tobulina savo įgūdžius su asmeniniu treneriu. Treniruotės trukmė – 60 min. Treniruotės kaina – 50 Eur.

 ***

Metimo lavinimo treniruotė su kamuolių šaudykle dviem. Treniruotė skirta dviem bičiuliams, draugams ar šeimos nariams, norintiems turiningai praleisti laiką ir pagerinti savo tritaškių taiklumą. Per 60 min. trunkančią treniruotę kiekvienas krepšininkas iš įvairių pozicijų išmeta iki 1 000 metimų. Treniruotės kaina vienam žmogui: 25 Eur. 

 ***

Metimo lavinimo treniruotė su kamuolių šaudykle vienam žmogui. Treniruotė skirta vienam krepšininkui, siekiančiam pagerinti savo taiklumą ar tiesiog aktyviai praleisti laiką ir pasimėgauti kamuolių šaudyklės teikiamomis galimybėmis. Treniruotės kaina: 50 Eur.

 ***

Turnyrai. SKILLS ACADEMY organizuoja 1x1, 2x2 ir 3x3 turnyrus, skirtus treniruotėse išmoktus dalykus pritaikyti rungtynių aplinkoje. Nuo 2020 m. kovo surengėme 5 turnyrus ir, atsižvelgdami į gerėjančią COVID-19 situaciją, siekiame šį skaičių didinti iškart, kai tik bus galima. SKILS ACADEMY organizuojamuose turnyruose gali dalyvauti visų amžiaus grupių krepšininkai ir krepšininkės (vaikai, suaugusieji ir senjorai). Registracijos startinis mokestis priklauso nuo konkretaus turnyro.

 ***

Dovana krepšinio mėgėjui: ieškote dovanos krepšinio mėgėjui? Dovanokite nepamirštamas patirtis ir įspūdžius! Šventinė SKILLS ACADEMY kamuolių šaudyklės treniruotė jūsų artimam draugui ar šeimos nariui dovanos nepakartojamus įspūdžius. Kaip viskas atrodo? Šventinė treniruotė gali būti skirta 1 asmeniui arba visai gimtadienio vakarėlio draugų kompanijai. Šventiškai nusiteikęs SKILLS ACADEMY treneris pasirūpins, kad iš treniruotės išeitumėte tik su geromis emocijomis. Esant poreikiui, jūsų šventinę treniruotę įamžins profesionalus fotografas ir operatorius, o jubiliatui padovanosime stilingus SKILLS ACADEMY marškinėlius.  Daugiau apie šventinę treniruotę jums ir jūsų draugams: info@skillsacademy.lt

 

Kiekvienas klientas – svarbus. SKILLS ACADEMY projektas skirtas tiek motyvuotiems ir tobulėti siekiantiems moksleiviams, tiek suaugusiems krepšinio mėgėjams, kurie nori pagerinti savo įgūdžius ar tiesiog linksmai praleisti laiką ir prasiblaškyti. Kiekvienas krepšininkas mums – svarbus ir  unikalus.