Paslaugos ir kainos

 SKILLS ACADEMY siūlo įvairius treniruočių paketus, atsižvelgiant į esamą krepšininko pajėgumą, tikslus ir galimybes.REGISTRACIJA IR DAUGIAU INFORMACIJOS 

 

***

Individualios treniruotės 5 žmonių grupėje: grupėje savo įgūdžius tobulina panašaus pajėgumo krepšininkai, su jais dirba pagrindinis treneris ir treneris–asistentas. Treniruotės trukmė – 60 min. Treniruotės kaina žmogui – 20 Eur.

 ***

Individuali treniruotė su asmeniniu treneriu: krepšininkas tobulina savo įgūdžius su asmeniniu treneriu. Treniruotės trukmė – 60 min. Treniruotės kaina – 55 Eur.

 ***

Metimo lavinimo treniruotė su kamuolių šaudykle dviem. Treniruotė skirta dviem bičiuliams, draugams ar šeimos nariams, norintiems turiningai praleisti laiką ir pagerinti savo tritaškių taiklumą. Per 60 min. trunkančią treniruotę kiekvienas krepšininkas iš įvairių pozicijų išmeta iki 1 000 metimų. Treniruotės kaina vienam žmogui: 30 Eur. 

 ***

Metimo lavinimo treniruotė su kamuolių šaudykle vienam žmogui. Treniruotė skirta vienam krepšininkui, siekiančiam pagerinti savo taiklumą ar tiesiog aktyviai praleisti laiką ir pasimėgauti kamuolių šaudyklės teikiamomis galimybėmis. Treniruotės kaina: 55 Eur.

 ***

Turnyrai. SKILLS ACADEMY organizuoja 1x1, 2x2 ir 3x3 turnyrus, skirtus treniruotėse išmoktus dalykus pritaikyti rungtynių aplinkoje. Nuo 2020 m. kovo surengėme 5 turnyrus ir, atsižvelgdami į gerėjančią COVID-19 situaciją, siekiame šį skaičių didinti iškart, kai tik bus galima. SKILS ACADEMY organizuojamuose turnyruose gali dalyvauti visų amžiaus grupių krepšininkai ir krepšininkės (vaikai, suaugusieji ir senjorai). Registracijos startinis mokestis priklauso nuo konkretaus turnyro.

 ***


Kiekvienas klientas – svarbus. SKILLS ACADEMY projektas skirtas tiek motyvuotiems ir tobulėti siekiantiems moksleiviams, tiek suaugusiems krepšinio mėgėjams, kurie nori pagerinti savo įgūdžius ar tiesiog linksmai praleisti laiką ir prasiblaškyti. Kiekvienas krepšininkas mums – svarbus ir  unikalus.